Понеділок, 22 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Депутат Руслан Богдан вважає, що команді Януковича треба ліквідувати дисонанс між проголошеними намірами і фактами внутрішньої політики

Російськомовні матеріали - Другие обзоры

Народний депутат Руслан Богдан:

«Якщо не буде підписано договору про поглиблену зону вільної торгівлі, тоді ми відчуємо глобальний економічний негатив»

Депутат Руслан Богдан вважає, що команді Януковича треба ліквідувати дисонанс між проголошеними намірами і фактами внутрішньої політики

Як і раніше, офіційний Київ і Брюссель продовжують декларувати бажання завершити переговорний процес щодо підготовки угоди про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі України та Євросоюзу до кінця цього року. Що характерно, в українському МЗС та в Адміністрації Президента вважали, що ситуація з арештом Тимошенко ніяк не вплине на євроінтеграційні наміри України.

Чи так це насправді, уже показала реакція самого Януковича і поведінка його підлеглих протягом останніх днів, поділився своїми спостереженнями народний депутат України Руслан БОГДАН.

— Що цікаво, — нагадав Руслан Дмитрович, — якщо раніше «регіонали» на всіх радіо- і телеефірах, у друкованій пресі не втомлювались розповідати про те, що суддя Кирєєв — цілком незалежний суддя, що «влада і особисто Віктор Федорович ніяк не можуть чинити на нього жодного тиску», то нині одні перестали щось говорити з цього приводу, а інші, як радник президента Ганна Герман, почали посипати голову попелом. Судячи із заяв на телеканалі ICTV, вона вельми переконливо підтвердила те, про що так довго говорила опозиція. А саме — що так званий «незалежний суддя» Кирєєв насправді абсолютно керована з Банкової маріонетка.

Щоправда, зазначив депутат Богдан, у оточенні Януковича є ще чимало тих, хто прагне справу Юлії Тимошенко завершити обвинувальним вироком. Але їм не дано зрозуміти, що тоді це буде повна ізоляція владної команди і повна ізоляція Віктора Януковича.

— І справа навіть не в договорі про асоціацію, — переконаний Руслан Богдан, — власне, він не має стратегічного значення для України. Але якщо не буде підписано договору про поглиблену зону вільної торгівлі, ось тоді ми відчуємо глобальний економічний негатив.

— До речі, договір про поглиблену зону вільної торгівлі, — продовжив свою думку нардеп, — крім прямого політичного та економічного впливу на Україну, матиме політичні наслідки для самої Європи, бо там є фундаментальні речі для всього континенту.

Тому команді нашого президента, вважає Р. Богдан, треба ліквідувати дисонанс між проголошеними намірами і фактами внутрішньої політики. Якщо Янукович не зробить цього, то результат може бути плачевний — міжнародна ізоляція, в якій фактично і так перебуває Віктор Янукович, буде легалізована. Сподіваюсь, що він все-таки переступить через свою позицію і піде на компроміс, тому що йдеться про долю країни.