Середа, 17 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Всі книги бібліотеки Косівщини

Пропонуємо перелік інтернет-версій книг, що доступні в електронній бібліотеці сайтів Косівщини - електронні книги Косівщини.

  • Здвиженський храм - книга Марії Равшер. В цьому своєрідному збірнику нарисів, спогадів та власних творів обдарованих односельчан автори намагаються в доступнім їх поколінню часовому відтинку осмислити історію відомого на Прикарпатті непересічними подіями підгірського села Кобаки, що лише з часу першої письмової згадки про нього наближається до свого 600-ліття.
  • Гуцульщина літературна - третя книга серії Гуцульщина літературна. У третій книзі «Гуцульщина літературна» увазі читача пропонуються творчі доробки членів літературних гуртків і студій загальноосвітніх навчальних закладів Косівщини, а також окремих вчителів, батьків, поетів рідного краю (знаних і маловідомих), які стали почесними членами шкільних літературних гуртків і студій.
  • Енциклопедія трипільської цивілізації - Енциклопедія трипільської цивілізації, яка виходить на початку третього тисячоліття, підбиває підсумки понад 130-річних досліджень однієї з давніх цивілізацій Європи.

А також, пропонуємо матеріали російською мовою:

  • Енциклопедія бодібілдингу пропонує Вам багато матеріалів та практичних рекомендацій фахівців з бодібілдингу.
  • Енциклопедія фітнесу пропонує Вам багато матеріалів та практичних рекомендацій фахівців з фітнесу.
  • 10 000 порад медсестрі по догляду за хворими - в енциклопедичній книзі наведено основні симптоми та принципи лікування захворювань різного профілю, надано рекомендації по догляду за хворими. Посібник також включає опис хірургічних, терапевтичних, інфекційних, дитячих, шкірних, нервових, і психічних хворіб та туберкульозу. Наведено дані про основні акушерські стани, догляд за вагітними та породіллю, про допомогу гінекологічним хворим. Також описано техніку основних лікувальних і діагностичних процедур, які проводяться хворим в лікувальних закладах. Детально викладено методи надання допомоги в невідкладних випадках та способи долікарської реанімації.
  • 1 000 секретів жіночого здоров'я - енциклопедія фізичного та емоційного здоров'я жінки є посібником з проблем, пов'язаних зі здоров'ям, з якими сучасна жінка зтикається протягом всього свого життя. Дана енциклопедія допоможе жінкам вияснити багато питань, про більшість з яких незручно запитувати. Надіємось, що вона також стане в нагоді й дівчатам, які знайдуть в ній відповіді на багато запитань. Також, в енциклопедії розглянуто багато життєвих ситуацій, пов'язаних з роботою, сім'єю та здоров'ям жінки. Але найголовніше - надано можливі вирішення проблем та коментар фахівця.
  • Російсько-Латинський медичний словник