Середа, 17 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Бібліотека

В даному розділі розміщуємо книги, авторські твори, журнали, інші матеріали про Косівщину та Гуцульщину. Також, в розділ "Бібліотека" розміщуємо енциклопедії, словники, довідники та інші корисні матеріали широкого використання.

 • Книга "Гуцульщина літературна" (590 ст.)
  У третій книзі «Гуцульщина літературна» увазі читача пропонуються творчі доробки членів літературних гуртків і студій загальноосвітніх навчальних закладів Косівщини, а також окремих вчителів, батьків, поетів рідного краю (знаних і маловідомих), які стали почесними членами шкільних літературних гуртків і студій. Мета цієї книги — підтримати творчу ініціативу обдарованих учнів, стимулювати їх до подальшої творчої діяльності. Упорядник і автор вступної статті Оксана Ткачук - © 2009р.
 • Енциклопедія трипільської цивілізації (703 ст.)
  Енциклопедія трипільської культури — одна з перших спроб створення у вітчизняних археології та музеєзнавстві енциклопедичного наукового видання, присвяченого одній археологічній культурі. Відповідно до загальноприйнятої класифікації видання можна було б визначити, як енциклопедію змішаного регіонально-тематичного типу з елементами довідкового характеру.
 
 • Енциклопедії та Словники ( 3 Статті )

  В даному розділі пропонуємо Вашій увазі енциклопедії, словники та довідники різної тематики (Мова публікації вказана в дужках після назви)

 • Медична бібліотека ( 2 Статті )

  Поради, енциклопедії, словники

 • Марія Равшер. Здвиженський храм ( 341 Статті )

  Здвиженський храм. Автор-упорядник Марія Равшер. - Снятин: Прут Принт, 2008 (Літопис краю).
  ISBN 978-966-96862-1-3
  В цьому своєрідному збірнику нарисів, спогадів та власних творів обдарованих односельчан автори намагаються в доступнім їх поколінню часовому відтинку осмислити історію відомого на Прикарпатті непересічними подіями підгірського села Кобаки, що лише з часу першої письмової згадки про нього наближається до свого 600-ліття. Вдумливий читач знайде в ньому відповідь на питання, чому сивий Здвижин став відомими на всю Україну атеїстичними Кобаками, як дорога цілої громади до Вічної Істини залежить від провідників тої громади. Книжка, що писалася головно для найменших односельців, а, може, й будучого покоління, стане в пригоді і досліднику подій Першої світової війни, і етнографу, і мовознавцю, і кожному небайдужому кобаківчанину, котрий хотів би щось змінити в теперішньому застою громадської роботи, що запанував у селі.

 • Петро Клим ( 1 Стаття )

  Петро Юрійович КЛИМ – учитель з 50-ти річним стажем, учитель-методист, учасник війни, батько двох синів, народився 12 липня1932 року в селі Кобаках Косівського району Івано-Франківської області. 1971 року закінчив Івано-Франківський педагогічний інститут імені Василя Стефаника. Крім учительської роботи, працював на різних керівних посадах. Протягом своєї багаторічної праці був нагороджений Орденом “Знак Пошани”, багатьма медалями і почесними грамотами. Видав і перевидав збірку ліричних творів “Мій лебединий світе”.

 • Журнал "ЙОЙ" ( 9 Статті )

  Розділ Косівського молодіжно-літературного журналу "ЙОЙ"