Вівторок, 25 вересня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Жоден з нас не народжений для війни - відео на підтримку армії

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2014-10-16 15:15:58

Жоден з нас не народжений для війни - відео на підтримку армії На відео чоловіки зізнаються, що хтось з них – таксист, хтось – прораб, хтось – студент чи програміст. Але зараз всі вони воюють, аби захистити нашу свободу.

Жоден з нас не народжений для війни”, стверджують творці відео.

Проект розповідає про звичайних чоловіків, які щоденно самовіддано виконують свій військовий обов’язок перед Україною.

Кожного з них ви могли бачити у парку, зустріти в черзі у магазині або банку, бо не існує людини, яка була б спеціально народженою для війни, та всі ми змушені сьогодні захищати рідну країну”, - кажуть автори ролика.

Відео на підтримку української армії є результатом співпраці трьох творчих одиниць: агентства Banda Agency, продакшн компанії Radioaktive Film та американського режисера швейцарського походження Марка Реймонда Вілкінса.

З самого початку революційних подій у Києві, Марк активно підтримував протести проти колишньої влади та переймався долею України. Тому, побачивши сценарій, він одразу виявив бажання взяти участь.

Підготовка до зйомок тривала протягом двох місяців. Знімальна група у складі шістдесяти людей працювала виключно на громадських засадах; техніку для зйомок безкоштовно надали рентал компанії, а всі інші витрати покрили продакшн, режисер та агентство за свій кошт. 

У ролях - як актори і прості люди, сам ролик - не документальний, розповів “Українській правді. Життя” креативний директор Banda Agency Павло Клубнікін.

Також Національну кампанію для Збройних сил України ”Кожен з нас” буде підтримано в Інтернеті та на міських вулицях.