Вівторок, 25 вересня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Плем'я Слабошпицького отримало нагороду Лондонського кінофестивалю

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2014-10-20 13:45:22

Плем'я Слабошпицького отримало нагороду Лондонського кінофестивалю Художній фільм “Плем’я” українського режисера Мирослава Слабошпицького став лауреатом премії Sutherland Award Лондонського кінофестивалю, яка присуджується за найкращий кінематографічний дебют повного метру.

Як повідомляє Німецька хвиля із посиланням на АР, фільм українського кінорежисера є “насильницькою, мовчазною драмою, що розгортається в школі для глухонімих підлітків”, зазначає своєю чергою інформаційна агенція AFP.

У “Плем’ї” знялися непрофесійні глухі актори. Діалоги у фільмі ведуться мовою жестів, при цьому демонструється стрічка без субтитрів. “Кіно про перше кохання у доволі жорстокому світі, замкненому у стінах інтернату для глухих”, - так описав свою роботу сам режисер.

Нагадаємо, що цьогоріч “Плем’я” Мирослава Слабошпицького вибороло три нагороди у програмі “Тижня критики” Каннського кінофестивалю та низку інших премій на кінофестивалях в усьому світі. Як підрахував інтернет-портал telekritika.ua, на рахунку стрічки вже понад 14 перемог на міжнародних кінофорумах.