Понеділок, 24 вересня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

ОПОРА: Снятинський кандидат переписав програму із підручника з політології

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2014-10-06 17:45:00

ОПОРА: Снятинський кандидат переписав програму із підручника з політології Кандидат-мажоритарник по округу №89 (центр - Снятин) Михайло Шатрук , готуючи свою передвиборчу програму, вирішив не покладатися лише на власні сили.

Як з’ясувала ОПОРА, вступ до своєї програми Шатрук, який є діючим головою Косівської районної ради, переписав із підручника з політології.

Кандидат скористався працею авторів підручника «Політологія: наука про політику» Горлач М.І. та Кремень В.Г. До прикладу, запозичивши речення: “Особливості геополітичного становища України визначили її складну долю, поєднану з постійною визвольною боротьбою українського народу та наполегливими спробами самоідентифікуватися в мінливому європейському середовищі. ХХ ст. стало доленосним – Україна здобула незалежність і стала активно стверджуватися у світі”.

Книга розрахована для викладачів і студентів вищих навчальних закладів, а тепер, як з’ясувалося — ще й для пересічних виборців Снятинського, Верховинського та Косівського районів, які входять в межі виборчого округу №89.

Шатрук Михайло Іванович народився 28 вересня 1970 року. Проживає у селі Яворів Косівського району, Івано-Франківської області, освіта вища, голова Косівської районної ради, безпартійний.

ОПОРА: Снятинський кандидат переписав програму із підручника з політології