Субота, 22 вересня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

ОПОРА: Кандидат із Прикарпаття обіцяє виборцям гірського району покращити благоустрій Києва

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2014-10-04 09:30:45

ОПОРА: Кандидат із Прикарпаття обіцяє виборцям гірського району покращити благоустрій Києва Аналізуючи передвиборчі програми прикарпатських кандидатів у нардепи, ОПОРА наштовхнулась на цікавий факт — кандидат по округу № 86 самовисуванець Щербанюк Андрій Олегович обіцяє виборцям різні блага від жіночого імені, ще й не в своєму окрузі.

Перевірка на плагіат виявила, що Щербанюк не писав передвиборчу програму сам, а скористався програмами двох інших кандидатів. Багато пунктів дослівно співпадають з передвиборною програмою кандидата в нардепи по виборчому округу №90 Чудновського Віталія Олеговича на виборах 2012 року, самовисуванця.

Кандидат Щербанюк, що змагається за голоси мешканців Долинського району Івано-Франківщини, обіцяє “допомогти в забезпеченні ремонту доріг та сприяти благоустрою Києва” та запевняє: “візьму під контроль діяльність депутатів Київради, які балотувалися від Шевченківського району”. Ця частина програми запозичена у кандидата в нардепи у виборчому окрузі №223 Виноградової Валентини Володимирівни на довиборах 2013 року, яка висувалася від Ліберальної партії України.

В останньому реченні своєї передвиборчої програми неуважний Андрій Щербанюк обіцяє: “завжди буду такою ж легкодоступною в спілкуванні з вами”. Це також цитата з програми Виноградової, яку вона розмістила на сайті “Столиця” http://stolica-ua.com/stati/politika/kandidat-u-narodn-deputati-ukra-ni-v-vib-4245.html. Цікаво, що на сайті ЦВК обіцянок бути легкодоступною Виноградова вже не давала.

Щербанюк Андрій Олегович народився 26 квiтня 1988 року в місті Бурштин Галицького району Івано-Франківської області, громадянин України, останні 5 років проживає на території України, освіта вища, архітектор, Івано-Франківська філія Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст “Діпромісто”, безпартійний, проживає в Івано-Франківську, судимість відсутня.

ОПОРА: Кандидат із Прикарпаття обіцяє виборцям гірського району покращити благоустрій Києва

ОПОРА: Кандидат із Прикарпаття обіцяє виборцям гірського району покращити благоустрій Києва