Неділя, 21 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

У складі ОВК Івано-Франківщини 20 замін за 20 днів

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2014-09-27 19:45:50

У складі ОВК Івано-Франківщини 20 замін за 20 днів З моменту утворення окружних виборчих комісій їхній персональний склад регулярно змінюється. За 20 днів з моменту утворення ОВК політичні партії здійснили 20 замін своїх представників у складі окружних виборчих комісій Івано-Франківської області.

Найбільших змін зазнала ОВК №86 (центр м. Долина) – 5 замін, по 4 заміни відбулось у персональному складі ОВК №85 (центр м. Калуш) та №89 (центр м. Снятин), 3 члени виборчої комісії замінено у складі ОВК №84 (центр м. Тисмениця), 2 заміни здійснено у ОВК №88 (центр м. Коломия) та по одному члену комісії замінено у ОВК №87 (центр м. Надвірна) та №83 (центр м. Івано-Франківськ). Загалом, за двадцятиденний період з моменту утворення ОВК, 16 політичних сил замінили своїх представників у складі окружних виборчих комісій Івано-Франківщини.

 

 

Така інтенсивність замін у складі виборчих комісій стала звичною картиною для українських виборів. Це пов’язано з бажанням політичних сил по максимуму делегувати своїх представників до складу виборчих комісій (в тому числі й через “технічні партії”), яке не завжди підкріплене кадровими можливостями. Тому спостерігаємо за ситуацією, коли учасники виборчих перегонів, щоб зарезервувати місце, спочатку делегують до складу виборчих комісій випадкових людей, а згодом замінюють їх потрібними для себе кадрами” - коментує ситуацію Іван Маруняк, координатор Громадянської мережі ОПОРА в Івано-Франківській області.

Ознайомитись з кількістю представників політичних партій і парламентських фракцій у складі ОВК Івано-Франківської області можна у таблиці, що нижче.