Субота, 22 вересня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Під час сезону полювання правоохоронці проводитимуть рейдові перевірки

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2014-08-08 19:00:42

Під час сезону полювання правоохоронці проводитимуть рейдові перевірки Відповідно до розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації з 16:00 год 9 серпня поточного року на Прикарпатті офіційно відкривається сезон полювання на пернату дичину. Полювати дозволено протягом світлового дня, по суботах та неділях до кінця року на територіях мисливських угідь області (окрім Верховинського, Косівського та Яремчанського районів).

З відкриттям сезону полювання прикарпатські правоохоронці спільно із фахівцями Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області, працівниками обласного управління лісового та мисливського господарства та обласною організацією Українського товариства мисливців і рибалок приділятимуть посилену увагу контролю за дотриманням усіх правил полювання.

За словами начальника відділу дозвільної системи, ліцензування та державного охоронного нагляду УГБ УМВС в області підполковника міліції Василя Гелетюка, на територіях мисливських угідь області постійно проводитимуться рейдові перевірки. Порушників правил полювання чекає дисциплінарна, адміністративна та, у разі заподіяння істотної шкоди, кримінальна відповідальність.

Згідно Закону України «Про мисливське господарство та полювання», документами на право полювання є: – посвідчення мисливця; – щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; – дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо); – відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання; – паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Джерело: СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області