Четвер, 19 квітня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Запущено інтернет-проект КіберОборона

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2014-05-29 11:30:48

Запущено інтернет-проект КіберОборона Днями запрацював новий інформаційний ресурс із назвою “КіберОборона”. Він має стати майданчиком для дискусій на тему кібербезпеки в Україні, розповів MediaSapiens ініціатор проекту Олег Пилипенко.

Проект запрацював 26 травня у вигляді сторінки в соціальній мережі Facebook.

Завдання групи в Facebook під назвою “КіберОборона”: привернути увагу до кібербезпеки країни. Це питання, котрим повинна займатися влада, але наразі не займається в достатньому обсязі, - пояснює Олег Пилипенко. - Ми будемо намагатися запросити до участі експертів, журналістів, політологів, громадськість. Думаю, що сьогодні ніхто не сумнівається, що кібербезпека - надзвичайно важливий виклик для держави».

За словами координатора, ідея такого ресурсу визрівала вже давно, однак саме президентські вибори стали каталізатором до прискорення її реалізації. Олег Пилипенко нагадує, що 22-25 травня хакери ледь не зірвали проведення виборів. “Те, що раніше вважалося фантастикою – коли за допомогою віруса-трояна та дій кіберзлочинців можна активно впливати на фізичне середовище - раптом стало реальністю”, - додає він.

Наразі активісти планують активно просувати сторінку у Facebook. Сайт, націлений на тих, хто не є користувачем соцмережі, мають намір створити пізніше.