Середа, 23 травня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Вкладник має право достроково отримати валютний депозит в доларах - юрист

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2014-04-15 17:30:35

Вкладник має право достроково отримати валютний депозит в доларах - юрист Клієнти банківських установ навіть у разі дострокового зняття валютного депозиту можуть відмовитись від гривні і вимагати повернення коштів у валюті через суд.

Про це в ексклюзивному коментарі журналісту БТБ розповів юрист Роман Титикало.

Людина має право відмовитись від отримання (валютного депозиту) в гривні. Є право у людини подати позов до суду про стягнення цих коштів з банку, ці позови зазвичай завжди виграшні, тому що в принципі в нас закон на стороні людини. Це просто питання часу. Але якщо вже банк категорично відмовляється повертати кошти за надуманими підставами, то це єдиний шлях - паралельно з оскарженням дій банку в НБУ. Треба розуміти, що у людини є права і треба їх відстоювати”, - наголосив Титикало.

Юрист додав, що комерційні банки доволі часто відмовляються достроково повертати депозити в іноземній валюті, натомість повертають в гривні, причому за курсом купівлі на дату видачі. Це створює клієнтам додаткові проблеми і призводить до фінансових втрат при повторній конвертації гривні в іноземну валюту.