Неділя, 22 липня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

ОПОРА: Жоден із членів ОВК в окрузі №83 не має досвіду роботи на виборах

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2014-04-08 14:30:11

ОПОРА: Жоден із членів ОВК в окрузі №83 не має досвіду роботи на виборах 7 квітня відбулося перше засідання окружної виборчої комісії, що займатиметься організацією проміжних виборів до Верховної Ради України у виборчому окрузі №83 (м. Івано-Франківськ).

Новостворена ОВК виявилась новою не лише за складом, але й за досвідом роботи.

Комісія провела перше засідання у повному складі. Усі члени ОВК прийняли присягу. Як повідомляє представник ОПОРИ, засідання пройшло без порушень.

Окружна виборча комісія складається з 12 членів, двоє з яких увійшли до складу ОВК за поданням ВО “Свобода”, а 10 за поданням Голови ЦВК. Згідно з даними, доступними на сайті ЦВК, жодний із 12 членів ОВК протягом останніх 10 років не працював ні в окружних виборчих комісіях, ні територіальних районного чи обласного рівня.

Сподіваємось, що відсутність досвіду роботи членів ОВК у виборах не матиме негативного впливу на роботу комісії і не спричиниться до появи проблем організаційного характеру”, - зауважив Іван Маруняк, координатор Громадянської мережі ОПОРА в Івано-Франківській області.

Громадянська мережа буде надалі стежити за роботою ОВК в окрузі №83 і повідомлятиме про її діяльність в оперативному режимі.