Понеділок, 18 червня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Гарячий шоколад омолоджує клітини головного мозку

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2014-03-12 16:30:58

Гарячий шоколад омолоджує клітини головного мозку Фахівці з Великої Британії провели дослідження за участю літніх людей і довели, що порція гарячого шоколаду щодня чинить омолоджуючу дію на головний мозок.

Сприятливий ефект смачного напою вчені пояснюють високою концентрацією в ньому антиоксидантів, поліфенолів і флавоноїдів.

В експерименті були задіяні 60 добровольців у віці 70 років. Протягом місяця вони щодня випивали по дві чашки гарячого шоколаду. Потім медики провели тестування діяльності головного мозку і зазначили, що показники порівняно з початком досліду покращилися на 8-9%. Речовини, що містяться в гарячому напої, активізують механізми відновлення і ділення пошкоджених клітин головного мозку.

Вчені відзначають, що вплив антиоксидантів і флавоноїдів не тільки не дає мозковим клітинам загинути, але і омолоджує їх. При цьому фахівці зазначають, що шоколадний напій більш корисний, ніж шоколад у плитці. Гарячий продукт з какао краще очищає кровоносні судини і помітно знижує ризик серцево-судинних захворювань.