Понеділок, 18 червня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Якщо втрачено повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску можна отримати дублікат

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2014-03-05 10:45:47

Якщо втрачено повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску можна отримати дублікат У разі втрати чи пошкодження повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування такий платник має право на отримання дублікату документа.

Для цього необхідно подати відповідну заяву. Заява подається до органу доходів і зборів за місцезнаходженням чи місцем проживання платника та складається у довільній формі.

Водночас, взяття на облік юридичних осіб (їх відокремлених підрозділів) та фізичних осіб - підприємців як платників єдиного внеску підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Порядок обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 458 “Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників ”.

Джерело: Прес-служба Коломийської ОДПІ