Субота, 21 квітня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Компанія Microsoft планує випуск Windows 9 у квітні 2015 року

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2014-01-13 13:30:55

Компанія Microsoft планує випуск Windows 9 у квітні 2015 року Офіційно ця інформація може бути анонсована на найближчому заході Build, повідомив у своєму блозі Павло Туркотт, редактор видання Windows IT Pro.

Як повідомив Туркотт, анонс планів щодо випуску Windows 9 очікується на заході Microsoft для розробників Build 2014, який пройде 2-4 квітня у США. Випуск ОС під новою назвою націлено на виправлення іміджу ОС і поліпшення функцій, які заслужили нарікання у Windows 8.

Наразі невідомо, які зміни будуть у новій ОС. За чутками, Microsoft буде працювати над поліпшенням програм і плиткового інтерфейсу.

Нагадаємо, поточна ОС Windows 8 вийшла у жовтні 2012 року. Її основні зміни були націлені на полегшення роботи з сенсорними екранами планшетів та інших пристроїв. Однак частка Windows на ринку планшетів за підсумками 2013 року не перевищує 3,4% за даними IDC.

Раніше повідомляли, що навесні 2015 року готується одночасне оновлення ОС проектів Windows, Windows Phone, Xbox, яке посилить їхню інтеграцію, однак підкреслювалося, що воно не обов’язково пов’язане з оновленням версій ОС.