Вівторок, 20 березня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Розроблено перший у світі прозорий планшет

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-12-30 13:30:29

Розроблено перший у світі прозорий планшет Ізраїльський розробник планує випустити перший у світі планшет з двостороннім прозорим дисплеєм наприкінці майбутнього року.

Він стверджує, що новий пристрій дозволить користуватися відразу всіма десятьма пальцями рук.

 Grippity обіцяє стати першим у світі планшетом з прозорим екраном. Автор ідеї житель Тель-Авіва Яків Ейхбаум (Jacob Eichbaum) на цей час збирає гроші на свій проект за допомогою краудфандінгового ресурсу Kickstarter.

Дисплея планшета Grippity можна торкатися з обох сторін. Ліворуч і праворуч від дисплея розміщені ручки, взявши планшет за які, користувач може доторкатися до сенсорного дисплея з фронтального боку великими пальцями, а з тильного - всіма іншими.

Ейхбаум вважає, що планшети з прозорими екранами - це новий етап у розвитку мультисенсорних пристроїв. “Вмостившись на стільці або на дивані, ви можете користуватися всіма десятьма пальцями одночасно”, - підкреслюють розробники пристрою.

Grippity працює під управлінням операційної системи Android, що відкриває розробникам можливість створення додатків, що дозволяють користуватися двобічним сенсорним екраном, додали створювачі новинки.

Пристрій може відігравати як роль планшета, так і ігрового контролера, пульту управління медіацентром, пульту дистанційного керування і т.д. “Ви самі вирішите, що ви хочете, щоб воно було”, - заявили розробники.