Вівторок, 24 квітня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Неприємна новина для любителів суші

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-11-28 16:30:30

Неприємна новина для любителів суші Люди, які часто ласують суші, ризикують заробити проблеми із серцем, судинами чи й навіть мозком.

Як повідомляє The Daily mail, про це застерігають вчені з Університету Роджерс, інформує ТСН.

Науковці кажуть, що червона риба, яку використовують для суші, містить кислоту омега-3, яка в цілому позитивно впливає на організм людини, виводячи з нього холестерин.

Поряд з цим, червона риба містить також і метилртуть - токсичну речовину, яка здатна накопичуватися в організмі і викликати серйозні серцево-судинні захворювання. Крім того, сполука може викликати хворобу Мінамата. Через накопичення метилртуті людина починає страждати від порушення моторики, парестезії в кінцівках, ослаблення зору і слуху, а в тяжких випадках - параліч і порушення свідомості, які можуть закінчитися фатально.

Вчені також не радять часто їсти червону рибу вагітним жінкам. Оскільки метилртуть може уразити нервову систему їхньої дитини ще в утробі. Експерти радять їсти не більше 2 стейків з червоної риби на тиждень, щоб вберегтися від серйозних наслідків. Нагадаємо, що раніше вчені твердили про зв’язок раку з червоною рибою.