Вівторок, 24 квітня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Через балаканину колег не може працювати половина українців

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-11-20 09:30:25

Через балаканину колег не може працювати половина українців Кожен другий офісний співробітник відволікається від роботи через розмови й постійну балаканину колег.

На другому місці серед найбільш відволікаючих факторів на робочому місці - вільний доступ до Інтернету. Крім цього, офісні працівники скаржаться на постійні телефонні дзвінки, гучний сміх колег і невичерпні прохання боса. 

Про це свідчать результати опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Усього лише 5% офісних співробітників можуть похвалитися тим, що їх нічого не відволікає від роботи. Решті доводиться із чимось миритись. Розмови й постійна балаканина колег займають лідируючу позицію серед відволікаючих факторів: на надміру балакучих колег скаржиться кожен другий опитаний. На другому місці - вільний доступ до Інтернету, який хоча й потрібен, але у той же час заважає працювати кожному третьому офісному співробітнику. 31% працівників вимушені терпіти постійні телефонні дзвінки, а 27% - гучний сміх колег. Останнім фактором у п’ятірці лідерів є невичерпні прохання боса, які заважають зосередитись на роботі 26% співробітників.

ТОП-менеджери частіше відволікаються на безкінечні телефонні дзвінки, але суттєво рідше вимушені терпіти музику в офісі, гучний сміх колег і специфічні запахи. Їм не доводиться скаржитись на безкінечні прохання боса, та й думки про особисте дещо рідше навідують їх у робочий час.

Одним із можливих варіантів усунення негативного впливу відволікаючих факторів 43% офісних працівників бачать виділення окремого кабінету.

Open-space - зло. Треба розсадити проекти/відділи/команди по окремих невеликих, звукоізольованих кабінетах”,- так висловився на користь кабінетної системи один з респондентів.

Безумовно, особистий кабінет убереже нерви працівника від офісної музики й шумів, гучного сміху й постійної балаканини колег, специфічних запахів і гучних дратуючих рінгтонів телефонів. Тобто від усіх тих факторів, які заважають спокійно працювати в приміщенні, створеному за типом відкритого простору. Але це далеко не означає, що співробітник, який розташувався в окремому кабінеті, не відволікається. Найчастіше він витрачає час на листи “не по справі” (29%) і насолоджується вільним виходом в Інтернет (40%).