Середа, 23 травня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Дорослим не обов’язково приймати вітамін D - вчені

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-10-29 16:30:40

Дорослим не обов’язково приймати вітамін D - вчені Протягом останніх десяти років одне дослідження за іншим наносять вітамінній індустрії важкі удари.

Вітаміни в масивних кількостях, усупереч переконанням лауреата Нобелівської премії Лайнуса Карла Полінга, є не лише даремними, а ще і шкідливими, тоді як захоплення ними - усього лише ненаукова практика, повідомляє infosmi.net.

Наприклад, вважалося, що прийом вітаміну D чинить на організм позитивний вплив, перешкоджаючи розвитку хвороб кісток, включаючи алкогольний і віковий остеопороз.

Група новозеландських дослідників з університету Окленда провела статистичний аналіз двадцяти трьох досліджень, в яких доводився зв’язок між прийомом вітаміну D і щільністю кісткової тканини. У результаті був зроблений наступний висновок - істотних кореляцій між щільністю кісток і дозами прийняття/ не прийняття вітаміну D не спостерігається.

Цей висновок дослідників оголошений професором Айаном Рейдом: немає жодних підстав для обов’язкового прийому вітаміну D дорослою людиною.