Вівторок, 20 березня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Навушниками-плеером можна буде управляти рухами щелеп

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-10-04 09:30:32

Навушниками-плеером можна буде управляти рухами щелеп Створені перші повністю бездротові навушники Split, які представляють собою повноцінний mp3-плеєр. Планується, що навушники-плеєр будуть коштувати 155 євро.

Поки що ємність плеєра складає 256 мегабайт, але розробники планують в майбутньому виправити ситуацію і збільшити місце вдвічі.

Як повідомляє TechCrunch, навушники являють собою класичні вкладиші (але без дротів), кожен з яких буде оснащений власним чіпом пам’яті і процесором. Музика, по суті, буде програватися двома різними пристроями, що синхронізуються один з одним за допомогою вбудованого годинника і сигналів NFC.

Навушники Split TechCrunch Навушники Split повністю бездротові Плеєр буде управлятися рухами щелеп, які будуть відстежувати вбудовані акселерометри, всередині кожного навушника знаходитиметься окремий акумулятор.

Поки розробники не планують вбудовувати Bluetooth-з’єднання з мобільними пристроями, але збираються зробити спеціальний додаток для синхронізації з iOS та Android.