Субота, 23 червня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

ТОП-5 вакансій для перекладачів

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-09-30 15:30:32

ТОП-5 вакансій для перекладачів Спеціально до Міжнародного дня перекладача, який відзначається 30 вересня, Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна склав добірку найбільш привабливих вакансій для перекладачів.

Щомісяця на hh.ua близько 30% пропозицій про роботу публікуються для тих, хто добре знає англійську мову. Найчастіше спеціалістів зі знанням англійської шукають у сфері науки й освіти: це переважно викладачі англійської та перекладачі. На другому місці по популярності – кандидати зі знанням німецької, французької та італійської. Трохи менше вакансій для знавців іспанської та польської мови.

Ми зібрали найбільш привабливі пропозиції роботи.

Компанія ДТЕК оголошує про відкриття вакантної посади перекладача в Донецьку. До його обов’язків буде входити письмовий переклад документації на різноманітну тематику, а також усний переклад нарад і зустрічей співробітників. Щоб отримати посаду, кандидату необхідно мати вищу технічну освіту, досвід роботи від 2-х років, а також навички здійснення письмових і усних перекладів.

В компанію ELYLAND Ltd., що займається розробкою браузерних online-ігор, потрібні перекладачі зі словенської, данської, литовської, нідерландської, шведської, румунської, словацької, португальської, малайської, фінської, норвезької, тайської та навіть індонезійської мови. Пропонована зарплата - від 5600 грн. Кандидат буде займатись перекладом проекту з російської мови на одну з іноземних мов, а також надавати технічну підтримку в грі й на форумі. Перевагою для пошукача послугує захоплення комп’ютерними іграми й хороше знання додаткової мови окрім основної.

Реалізувати мрію багатьох і багатьох - працювати вдома й не з’являтися в офісі - може позаштатний перекладач компанії Експерт Солюшен, за умови, що роботі він буде приділяти 8-9 годин на день. Його зарплата буде варіюватись від 600 до 800$, а основною задачею буде пошук кандидатів у закордонних країнах. Знання англійської мови на вищому рівні й постійний доступ до Інтернету є обов’язковими умовами прийому на цю посаду.

Робота в компанії WizardWriters підійде для перекладачів, які хочуть розвивати свої письменницькі здібності. До обов’язків кандидата буде входити написання есе на різноманітну тематику. Компенсація за письменницьку працю складає від 500 до 1500$ - залежно від навантаження. Кандидату надається гнучкий графік роботи, великий вибір замовлень, а також бонуси для підвищення мотивації. Позиція відкрита в Харкові, але за наявності постійного доступу до Інтернету виконувати роботу можна з будь-якого куточка України.

Перекладачі зі знанням китайської мови без проблем знайдуть собі роботу в Агро-Союзі - компанії, що займається впровадженням передових технологій у сільському господарстві. Кандидат обов’язково повинен мати досвід роботи перекладачем, а також бездоганно володіти китайською та українською мовою. До його обов’язків буде входити усний і письмовий переклад.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу hh.ua у вересні 2013 року.