Субота, 21 квітня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

На Прикарпатті буде новий губернатор?

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-09-12 11:30:07

На Прикарпатті буде новий губернатор? Голова обласної організації Партії Регіонів Василь Чуднов - голова Івано-Франківської облдержадміністрації. Принаймні так пише на офіційному інтернет-порталі Партії Регіонів.

На офіційному інформаційному інтернет-сайті Партії Регіонів учора була опублікована стаття про хід і результати робочої поїздки на Прикарпаття прем’єр міністра України Миколи Азарова.

У публікації повідомляється про перебіг візиту на Івано-Франківщину, та про заходи, в яких узяв участь Прем’єр міністра України. Та найцікавіший момент описаний все-таки в останньому абзаці публікації. В ньому йдеться про те, що Микола Азаров перебуваючи на Прикарпатті встиг поспілкуватися із головним місцевим регіоналом Василем Чудновим. Здавалось нічого особливого, якби не той факт, що представлений пан Чуднов не тільки як головою обласної організації Партії Регіонів, а і як голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Незважаючи на те, що цю посаду наразі займає Михайло Вишиванюк.

На Прикарпатті буде новий губернатор?