Середа, 23 травня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Найстрункіші на Івано-Франківщині

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-09-02 10:30:06

Найстрункіші на Івано-Франківщині За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, яке проводиться Головним управлінням статистики, на Івано-Франківщині до занять фізичною культурою залучено майже усіх (98,7%) дітей у віці від 6 до 18 років. Майже чверть чоловіків у віці 18 років і старше займаються фізкультурою та спортом хоча б раз на тиждень, а серед жінок цього ж віку - лише 15,6%.

Найбільш спортивними серед наших співвітчизників виявилися мешканці Полтавщини, де 54% чоловіків та 34,1% жінок регулярно намагаються таким чином підтримати свою фізичну форму. Найменш спортивними виявилися жителі Житомирської області - тут кожен п’ятий чоловік і лише шість жінок із ста піклуються про свій фізичний стан та займаються фізкультурою та спортом.

Слід відмітити, що за результатами цього ж обстеження, більше половини (54%) населення нашої області мають нормальну вагу тіла, яка визначається показником “Індекс маси тіла”, і є відношенням ваги людини в кілограмах до квадрату її зросту у метрах. Згідно з нормами, встановленими Всесвітньою організацією охорони здоров’я, цей показник вважається нормальним у межах 18,5-25. За цією ж методологією 35,9% наших краян мають надлишкову масу тіла, а кожен десятий мешканець області страждає на ожиріння.

Серед населення країни більше половини (54,6%) мають надлишкову масу тіла та страждають від зайвої ваги. Найбільше (61,5%) таких осіб мешкає на Сумщині, найменше (45,9%) - у нашій області.

Середня вага дорослої особи в Україні становить 74 кг (чоловіка - 79 кг, жінки - 70 кг). Середній зріст дорослої особи - 169 см (чоловіка - 175 см, жінки - 164 см).