Середа, 23 травня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Важко вчити іноземну мову? Співайте її

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-08-20 13:30:57

Важко вчити іноземну мову? Співайте її Вивчення іноземної мови може стати легше, якщо фрази не проговорювати, а проспівувати.

Про це свідчать дані нового дослідження, опублікованого в журналі Memory and Cognition, яке цитує ABC News.

В ході проведеного дослідження виявилося, що люди, які вивчали угорську мову, знаходили відповідники фраз англійським аналогам швидше, ніж коли вони вивчали фразу проспівуючи її.

Групу з 60 учасників експерименту віком від 18 до 29 років поділили на три частини: для першої курс складався зі звичайного начитування перекладу англійських фраз угорською мовою, для другої - з наспівування цього самого перекладу, для третьої - з читання перекладу у певному ритмі, який повторював ритм із наспівування.

Результати дослідження показали, що люди, які чули угорські фрази, що проспівувалися, запам’ятовували їх краще, ніж в інших групах. Зокрема, коли вони почули англійську фразу знову, вони змогли краще повторити правильну фразу угорською.

За словами професора Майкла Таута з Університету штату Колорадо, вивчення мови включає в себе безліч різних процесів, таких як навчання лексиці, структура речення, граматика і розмовна практика. На його думку, спів не обов’язково може допомогти з усіма з них і це дослідження більше стосується властивостей пам’яті, аніж когнітивного навчання.