П'ятниця, 25 травня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Почуття гумору приваблює жінок на генетичному рівні - вчені

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-07-29 16:30:29

Почуття гумору приваблює жінок на генетичному рівні - вчені Хороша новина для чоловіків, які можуть розсмішити протилежну стать: жінки на генетичному рівні вважають почуття гумору привабливим.

Про це свідчать дані дослідження вчених зі Стенфордського університету, яких цитує The Daily Mail. Дякуючи своїм еволюційним відмінностям, жінки є більше прихильними до тих чоловіків, які можуть змусити їх гигикати.

Вчені виявили, що мозок жінки виявляє більшу активність, ніж у чоловіків, у відповідь на щось смішне.

Висновок вчених узгоджується з ідеєю, що жінки еволюціонували, щоб оцінити гумор, тоді як чоловіки еволюціонували, щоб виробляти його.

Відповідно до цієї точки зору, жінки розглядають здатність людини смішити, як інформацію про його генетичну пристосованість бути відповідним партнером і потенційним батьком.

У дослідженні брали участь 22 дитини віком від 6 до 13 років, яким показували різні смішні ролики. Магнітно-резонансна томографія показала, що у дівчаток, активність у ряді відділів мозку, особливо в області середнього мозку і мигдалеподібного тіла, вища, ніж у хлопчиків.

Наші результати вперше продемонстрували, що гендерні відмінності в сприйнятті гумору з’являються вже у дітей”, - цитує видання авторів експерименту.