Субота, 21 квітня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Обмін речовин покращує черешня

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-06-05 17:30:45

Обмін речовин покращує черешня Солодкі ягоди черешні добре втамовують голод, а цілий коктейль вітамінів і мікроелементів, що міститься у черешні, покращує обмін речовин.

При цьому в десяти великих ягодах черешні міститься лише 43 калорії, тому дієтологи рекомендують вживати їх усім, хто хоче схуднути.

Снідати жменею черешень корисно при запорах: завдяки вмісту пектинів є м’яким природним проносним, очищує організм від токсинів і шкідливого холестерину.

Крім того, в черешні міститься велика кількість клітковини, яка необхідна сапрофітним бактеріям, тому її рекомендують також при дисбактеріозі кишечника.

Плоди черешні стимулюють кровообіг, діяльність нирок і печінки, рятують від недокрів’я, оскільки вони містять багато заліза і вітамінів. А хворим на подагру, артрит, ревматизм 3-4 жмені черешень на день допоможуть позбутися від болю і нападів.

Використовують черешню і в народній косметології. Подрібніть ягоди в пюре (попередньо вийнявши кісточки), накладіть його на очищену шкіру обличчя, шиї і декольте. Через 15-20 хвилин змийте теплою водою. Така маска пом’якшить, підтягне і вирівняє шкіру, позбавить дрібних зморшок і невеликих пігментних плям.