Субота, 23 червня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Прокуратура вимагає посиленої охорони лісів

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-06-03 17:30:02

Прокуратура вимагає посиленої охорони лісів Прокуратурою Верховинського району протягом квітня-травня поточного року проведено перевірки додержання вимог законодавства про збереження лісових ресурсів, використання та охорону земель лісового фонду.

За результатами проведених перевірок прокуратурою району впродовж двох місяців порушено 3 кримінальні провадження та внесено ряд подань. Найчастішими серед виявлених порушень є неналежна охорона лісових масивів від незаконних рубок.

За це до різного роду відповідальності притягнуто 10 посадових осіб ДП “Верховинський лісгосп”. За привласнення незаконно зрубаної деревини до кримінальної відповідальності притягнуто майстра лісу вказаного господарства.

Прокуратурою району пред’явлено 3 позовні заяви до суду про відшкодування шкоди завданої незаконними рубками лісу на суму 60 тис грн.

Крім того, прокуратурою виявлено, що жоден лісгосп, який знаходиться на території Верховинського району немає виготовлених документів на землі лісового фонду. Це може призвести до втрати лісових площ, які часто передаються незаконним шляхом у приватну власність. Тому прокуратура вимагає посилити охорону лісових масивів .

Дотримання лісового законодавства перебуває на особливому контролі прокуратури Верховинщини.

Джерело: Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області