Вівторок, 19 червня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Обережно: можлива алергія на Wi-Fi

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-05-27 17:30:26

Обережно: можлива алергія на Wi-Fi Мобільний зв’язок і бездротовий інтернет може стати причиною хвороб. Мешканка Великобританії Джулія Тейлор переконана, що страждає від алергії “на сучасне життя”.

Як повідомляє The Daily Mail, жінка страждає від постійних болів у голові та животі. Час від часу в неї тече кров з носа, а інколи болі настільки сильні, що в неї трапляються провали і втрата пам’яті.

Мені здавалося, що я от-от збожеволію. Лікарі сказали, що зі мною все в порядку. Я пройшла цілу низку різних аналізів і обстежень. Але голова продовжувала боліти так, наче вона має вибухнути. Через це я не могла нормально працювати. Якось я не спала 4 дні поспіль через біль”, - каже Джулія.

Жінка звинувачує у своєму болі випромінювання хвилю мобільного зв’язку і бездротове покриття інтернету. За її словами, біль в голові став нестерпнім, коли влада міста Гластонбері встановила бездротову інтернет-мережу WiMAX, покриття якої ґрунтується на зв’язку низки точок Wi-Fi.

Врешті-решт жінка разом із родиною продали будинок і переїхали в Східний Девон. За словами Джулії, коли вона з родиною залишила зону покриття біль вщух.

Лікарі ж кажуть, що існує припущення існування надвисокої електрочутливості в деяких людей. Однак науково це ще не доведено. Професор кафедри вивчення впливу радіації на людину Універститету Брістола Деніс Геншоу каже, що вплив електромагнітного поля самопочуття людей очевидний.

За його словами, люди, які, приміром, живуть біля трансформаторних станцій часто страждають від порушення сну і головних болів.

Магнітні поля біля трансформаторних станцій порушують нормальне виділення мелатоніну, який відповідає за сон”, - пояснив Геншоу.

Однак чи існує такий же ефект від Wi-Fi і мобільного зв’язку, поки не встановлено. Поряд з цим у Світовій організації охорони здоров’я застерігають, що мобільне покриття і бездротовий інтернет можуть мати канцерогенний сплив на організм людини.