Середа, 23 травня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

ООН запропонувала нагодувати голодуючих комахами

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-05-14 09:30:44

ООН запропонувала нагодувати голодуючих комахами У жуках, кониках і метеликах міститься стільки ж білка, скільки, наприклад, у м’ясі або рибі. А личинки містять важливі вітаміни і мінерали.

Роль комах у ліквідації голоду на планеті буде обговорюватися під час відкрилася в Римі Міжнародної конференції Продовольчої і сільськогосподарської організації об’єднаних націй (ФАО).

Як повідомляє Центр новин ООН, у конференції візьмуть участь близько 400 делегатів з 100 країн світу. Їм буде представлено нову доповідь ФАО про їстівних комах.

За даними ФАО, їстівними для людини є близько 1400 видів комах, яких їдять у 36 африканських, 29 азіатських і 23 країнах Північної і Південної Америки. В одних країнах комах вживають в їжу в надзвичайних ситуаціях, а в інших - у вигляді делікатесів і включають у свій щоденний раціон.

На думку експертів ФАО, комахи можуть бути відмінним джерелом білків і вітамінів. У жуках, кониках і метеликах міститься стільки ж білка, скільки, наприклад, У м’ясі або рибі. А личинки містять важливі вітаміни і мінерали.

У цілому комахи входять у традиційний раціон майже двох мільярдів людей.