Середа, 23 травня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Порядок призначення допомоги при народженні дитини під час перебування жінки в слідчому ізоляторі

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-04-19 10:45:43

Порядок призначення допомоги при народженні дитини під час перебування жінки в слідчому ізоляторі КМУ постановою вніс зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми.

Зокрема змінами передбачено, що в разі народження дитини під час перебування жінки в слідчому ізоляторі чи установі виконання покарань адміністрація ізолятора або установи в десятиденний строк після отримання заяви матері про призначення допомоги при народженні дитини подає її заяву і копію свідоцтва про народження дитини до органу праці та соціального захисту населення.

У разі перебування дитини разом із матір’ю в слідчому ізоляторі чи установі виконання покарань допомога призначається та виплачується в розмірі, установленому для першої дитини, шляхом перерахування на відкритий у банківській установі вкладний (депозитний) рахунок дитини на підставі звернення адміністрації слідчого ізолятора чи установи виконання покарань за умови, що звернення за її призначенням надійшло не пізніше ніж через 12 календарних місяців після народження дитини.

Такі кошти можуть бути використані для створення належних умов для утримання та виховання дитини в порядку, визначеному законодавством:

матір’ю дитини - у разі звільнення її із слідчого ізолятора чи установи виконання покарань за умови перебування дитини разом із матір’ю;

батьком дитини чи опікуном, які забрали з відповідної установи дитину, на яку відкрито вкладний (депозитний) рахунок у банківській установі, на який перераховано допомогу при народженні дитини;

дитиною після досягнення нею повноліття - у разі, коли кошти не були використані одним із батьків або опікуном.

Водночас визначено, що розмір призначеної допомоги при народженні дитини в період її виплати може бути переглянутий органом праці та соціального захисту населення за умови підтвердження факту проживання та утримання з одним із батьків інших дітей, які не були враховані під час визначення розміру допомоги.

Постанова КМУ “Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми” від 01.04.2013 р. № 256 .

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Станом на 18.04.2013 р. не опублікована

За матеріалами сайтів газети “Про приватних підприємців та єдиний податок” (http://spd-info.com.ua/news/view/1514) та бухгалтерського сервісу “Інтерактивна бухгалтерія” (www.interbuh.com.ua)