Четвер, 26 квітня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Звернення до мешканців Коломийщини!

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-04-15 17:45:57

Звернення до мешканців Коломийщини! З початку року на території м.Коломия та Коломийського району виникло 41 пожежа на яких загинуло 4 осіби. Як свідчить статистика, понад 80% усіх пожеж стаються в помешканнях громадян.

Детальний аналіз показує, що найчастіше пожежі у житлі виникають через необережне поводження людей з вогнем, неправильну експлуатацію ними електроустановок, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей, а нерідко винуватцями пожеж стають діти.

Правила безпечної поведінки в теорії знають начебто усі, а от дотримується їх далеко не кожен. Результати такої поведінки не забаряться: нажите роками майно перетворюється пожежею на чорне згарище. Дуже часто безжалісний вогонь забирає дещо набагато цінніше за майно - людське життя. Сучасні реалії, на жаль, такі, що дорослі не мають можливості приділяти належної уваги своїм нащадкам. А діти, полишені самі на себе, бавляться усім, що потрапить до рук, нерідко - це сірники чи запальнички. Запізніле каяття приходить лиш тоді, коли вогняна стихія руйнує долі цілих родин. Жертвами вогню дуже часто стають і літні та самотні люди, безпритульні громадяни та ті, котрі зловживають алкоголем.

Шановні мешканці Коломийщини!

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, не дайте пожежі ані найменшого шансу забрати у Вас найдорожче!

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Пам’ятайте: життя Ваших дітей залежить лише від Вас самих!

Джерело: прес-служба Коломийського РВ ДІТБ