Вівторок, 20 березня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Прокуратура виявила факти зловживання службовим становищем міліціонерами

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-03-27 10:30:19

Прокуратура виявила факти зловживання службовим становищем міліціонерами Прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо інспекторів патрульної служби, які складали фіктивні протоколи про вчинення громадянами адміністративних правопорушень.

У нарощуванні показників, правоохоронці дійшли до абсурду.

Досудовим слідством встановлено, що замість того, аби знешкоджувати реальних порушників громадського спокою , міліціонери вносили неправдиві відомості та складали протоколи про неіснуючі порушення. Так, до прокуратури звернувся 27-річний мешканець Тернопільської області, який став жертвою горе - правохоронців. Згідно складеного міліціонерами документу, чоловік нібито порушував громадський спокій на вокзалі міста Коломия. Насправді ж, тернополянин в той час перебував на весіллі в сусідній області.

Прокуратурі вдалось домогтись скасування фіктивного протоколу , а на винних правоохоронців чекає кримінальна відповідальності. За службове підроблення та зловживання службовим становищем інспектори патрульної служби відповідатимуть у суді. На разі, правоохоронців вже звільнено з органів внутрішніх справ.

Такі факти штучного нарощування показників у роботі працівників міліції є непоодинокими, тому нагляд за дотриманням законів при застосуванні заходів адміністративного впливу знаходиться на постійному контролі органів прокуратури.

Джерело: Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області