Субота, 21 квітня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Щоб заплатити за навчання дочки, жінка викрала чужий сейф

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-03-13 17:45:27

Щоб заплатити за навчання дочки, жінка викрала чужий сейф Днями Івано-Франківський міський суд виніс вирок стосовно мешканки Івано-Франківська приватного підприємця, яка наприкінці минулого року викрала значну суму коштів.

Зі слів обвинуваченої, наприкінці грудня 2012 року їй терміново знадобилася певна сума коштів, щоб повернути у банк кредит, який вона брала для того, аби сплатити за навчання дочки. Щоб отримати гроші жінка навіть продала свій власний спортінвентар за 600 гривень. Проте з її слів, коли вона повернулася додому, то не виявила вказаної суми.

Після чого жінка поїхала до свого офісу, частину якого, як приватний підприємець надавала в суборенду іншій фірмі. Далі як було з’ясовано судом, вона побачила куди її сусіди складають отримані готівкові кошти: купюри незначного номіналу працівник фірми-сусіда складала у звичайнісіньку коробку у шухляді столу, а от крупні купюри, та іноземну валюту сусіди закривали у сейфі, який необачно зберігали у нижньому ящику того ж таки столу. Оскільки дрібні купюри обвинувачену не цікавили, то вона вирішила заволодіти грішми, які знаходились у сейфі. Про те самостійно його відчинити жінка не змогла, а тому вона вирішила викрасти металеву скриню в якій, як потім з’ясувалось, було близько 40 тисяч гривень.

Викравши сейф та заховавши його в поліетиленовий пакет, жінка спокійно поїхала до себе додому.

Наступного дня, коли обвинувачена приїхала до свого офісу, то застала там співробітників міліції, які з’ясувавши її особу, попросили жінку показати підошви власних чобіт. Після чого запропонували їй проїхати з ними до відділку міліції. У відділку жінка повністю зізналася у скоєному злочині, розповіла про деталі крадіжки та повернула викрадене майно потерпілим

Враховуючи всі обставини Івано-Франківський міський суд вирішив призначити покарання жінці у вигляді трьох років позбавлення волі. Але оскільки судом не було встановлено обтяжуючих обставин скоєння злочину, та враховуючи те, що викрадене майно було повернуте законним власникам, судом було вирішено звільнити засуджену від відбування призначеного покарання та призначити іспитовий строк - один рік.

Джерело: Прес-служба Івано-Франківського міського суду