Понеділок, 18 червня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Інспекція Держтехногенбезпеки вкрай стурбована значним зростанням пожеж

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-03-07 15:15:29

Інспекція Держтехногенбезпеки вкрай стурбована значним зростанням пожеж Так з початку року в місті Коломия та Коломийському районі виникло 29 пожеж.

6 березня, до оперативно-рятувальної служби ДПРЧ-7 надійшло повідомлення про пожежу в м.Коломия по вул. Сахарова. По прибуттю на місце виклику було встановлено що пожежа виникла в житловій квартирі двоповерхового будинку. Внаслідок пожежі вогонь забрав життя 89-літньої пенсіонерки. Жінка загинула у власній житловій квартирі. Про пожежу рятувальників повідомили сусіди. Вогнем було знищено шафу, та речі домашнього вжитку. Сусіди розповідають: пенсіонерка мешкала сама, вела звичайний для жінки її віку та соціального стану спосіб життя. Орієнтовна причина виникнення пожежі – перекал газової печі.

Щоб запобігти виникненню випадків пожеж Коломийський відділ Держтехногенбезпеки звертається до всіх мешканців Коломийського району і м. Коломия із настійною рекомендацією бути надзвичайно обережними у поводженні з вогнем у побуті. Адже, як свідчить статистика, більшість нещасних випадків, у тому числі - із трагічними наслідками, стаються саме з вини громадян. Пам’ятайте: життя - безцінне і, водночас, надзвичайно крихке; лише одна мить неуважності може зламати його.

Джерело: Коломийський районний відділ Держтехногенбезпеки