Середа, 25 квітня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Вчені знайшли в імунній системі людини ліки від раку

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-02-11 13:10:51

Вчені знайшли в імунній системі людини ліки від раку Науковці з Пенсільванського державного університету США відкрили спосіб, як примусити організм людини боротися з раковими пухлинами без ліків.

Як повідомляє The Daily Mail, вчені виявили в людському оргазмі протеїн під назвою TRIAL, який здатен ефективно боротися з раковими пухлинами і не дозволяти їм розвиватися. Однак у більшості випадків захворювання протеїн залишається пасивним.

За словами вчених, у свою чергу його дію активує молекула під назвою TIC10. На думку американських науковців, якщо стимулювати молекулу, то можна буде лікувати ракові пухлини без будь-якого оперативного втручання чи ліків.

Лікування за допомогою протеїну TRIAL буде найбезпечніших із нині відомих способів, оскільки він вже є в імунній системі кожної людини. Тож інтоксикації, як при хіміотерапії, не буде.

Ми, чесно кажучи, не чекали, що молекула буде лікувати ракові пухлини в мозку. Однак це був приємний сюрприз дізнатися, що вона ефективна навіть в таких випадках”, - сказав онколог і голова дослідницької групи університету Пенсільванії Вафік Ель-Дейрі.