Понеділок, 18 червня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Гранатовий сік виліковує від переїдання

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-01-30 14:30:11

Гранатовий сік виліковує від переїдання Гранати багаті на антиоксиданти. Тепер дієтологи з’ясували, що вони ще й борються з нападами голоду. Тобто регулярне вживання гранату дозволяє знизити гостроту голоду і підсилити відчуття ситості.

Ефект граната перевірили на групі з 29 добровольців. Експеримент Університет Королеви Маргарет (Queen Margaret University, Велика Британія) проводив протягом трьох тижнів. Хтось із добровольців щодня приймав плацебо, а хтось – екстракт граната, що містив шкірку, серцевину та кісточки.

Друга група у результаті з’їдала на 22% менше і отримувала більше задоволення від їжі. Відчуття голоду знижувалося на 12%, бажання їсти – на 21%, відчуття ситості посилювалося – на 16%, задоволення – на 15%. А їжа здавалася смачнішою.

Через три тижні всім добровольцям запропонували випити по стакану гранатового соку перед тим, як розпочати їсти. Від учасників вимагали фіксувати гостроту голоду і ступінь задоволення від їжі до їди і кожні 15 хвилин протягом 2 годин після їжі. До речі, гранатовий сік також знижує тиск і бореться з інсуліновою резистентністю, відзначають учені.