Понеділок, 23 квітня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Жінка народила дитину на вулиці і залишила її

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-01-17 10:30:02

Жінка народила дитину на вулиці і залишила її Мешканка одного із сіл Богородчанського району народила дитину на вулиці. У ході першочергових слідчих дій встановлено, що 20-річна жінка залишила немовля прямо на сходах, що ведуть у підвал житлового будинку.

Щоб не було чути плач дитини, горе-матір закрила рот новонародженої дівчинки згортком паперу. Сама ж, дбаючи лише про себе, пішла за допомогою до людей, щоб ті викликали їй “швидку”, забувши про свою доньку. Покинуте немовля врятували діти, які випадково почули стогін. Вони й повідомили дорослих про жахливу знахідку.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці швидко встановити породіллю. Виявилось, що жінка мати-одиначка, має ще одну дворічну дитину. Зараз дівчинка з переохолодженням перебуває у лікарні. За жінкою теж наглядають медики.

За фактом замаху на вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини розпочато кримінальне провадження. Процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою. Тепер жінці загрожує позбавлення волі до 5-ти років.