Середа, 25 квітня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Податківці Івано-Франківщини розглянули 60 запитів на інформацію

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-01-10 16:30:18

Податківці Івано-Франківщини розглянули 60 запитів на інформацію Правом на отримання інформації у відповідності до закону “Про доступ до публічної інформації”, розпорядником якої є податкова служба, скористалися 24 фізичні особи, 32 суб’єкти господарської діяльності – юридичні та фізичні особи, два представники громадських організацій та депутат районної ради. Всього у 2012 році до органів ДПС області надійшло 60 таких запитів.

В основному звернення стосувалися податкової інформації: дані з облікових справ платників податків (юридичних та фізичних осіб), дані звітності, поданої платниками податків до податкових органів, відомості про сплату податків і зборів до бюджету. Зверталися запитувачі щодо відомостей про доходи державних службовців, організаційної структури органів ДПС тощо.

Відповіді на запити податковими органами надано у визначені Законом терміни із дотриманням вимог до інформації з обмеженим доступом.Три запити направлено для виконання належному розпоряднику інформації. У семи випадках запитувачам відмовлено у наданні відповіді на запит з об’єктивних причин.

Найбільше запитів на отримання публічної інформації надійшло на адресу державної податкової служби в області – 22 запити, 12 – на адресу ДПІ у м.Івано-Франківську, 5 – на адресу Калуської ОДПІ, 4 – на адресу ДПІ у Надвірнянському районі, по 3 запити на адресу ДПІ у Косівському районі та Коломийської ОДПІ, по 2 запити – на адресу ДПІ у Рогатинському, Рожнятівському, Городенківському районах та Тисменицької МДПІ, по одному запиту – на адреси державних податкових інспекцій у Богородчанському, Верховинському районах, Долинської ОДПІ.

Джерело: ДПС в Івано-Франківській області