Вівторок, 24 квітня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Тисячі людей відгукнулися і допомогли Святому Миколаю

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2013-01-04 10:10:17

Тисячі людей відгукнулися і допомогли Святому Миколаю Тисячі людей відгукнулися і допомогли Святому Миколаю прийти до дітей-сиріт з дев’яти інтернатів, до дітей з багатодітних, кризових та з не повних сімей. Загалом Чудотворцю 1323 дитини написали про свої мрії у листах.

По завершенню акції “Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей-сиріт” люди доброї волі пожертвували і придбали подарунків на суму майже півмільйона гривень.

Реалізувати акцію допомогли численні волонтери, які почали трудитися задовго до початку акції. У всіх церквах міста і єпархії були розставлені скриньки для пожертв, а також розповсюджувалися листи серед парафіян. Задовго до свята Миколая організатори акції розвозили подарункові пакунки в найвіддаленіші дитячі будинки-інтернати, щоб всі сироти вчасно їх отримали.

– Люди охоче відгукнулися на акцію “Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей-сиріт” та розбирали листи з дитячими мріями, – по завершенню акції розповідає о. диякон Сергій Триф’як, директор БФ “Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії”. – Те, що ми змогли всім дітям забезпечити подарунки, є результатом багаторічної роботи. Нагадаю, що акція відбулася одинадцятий рік поспіль. Люди нам довіряють, тому що бачать куди йдуть, придбані ними подарунки, та кошти.

Всі знедолені діти знайшли цього року подарунки під подушками і велика подяка всім людям, які доклалися до здійснення кожного окремого дитячого бажання.

Джерело: Прес-служба БФ “Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії”