Середа, 23 травня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Через погану погоду подорожчали продукти

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-12-12 15:10:23

Через погану погоду подорожчали продукти Через різке погіршення погодних умов у вигляді сильних снігопадів в західній та центральній частині України плодоовочева продукція подорожчала на 15-20%, повідомили в інформаційно-аналітичному агентстві ”АПК-Інформ”.

Найпомітніше ціни зросли на імпортну продукцію, оскільки її доставка значно ускладнилась, а послуги міжнародних транспортних компаній значно зросли у ціні. Місцеві перевізники також підвищили розцінки, а деякі транспортні компанії взагалі відмовляються доставляти товар із західних регіонів країни, де на сьогоднішній день складаються вкрай несприятливі погодні умови.

У зв’язку з цим сьогодні багато оптових компаній зробили спроби підвищити ціни на овочі борщового набору і яблука на 0,1-0,15 коп./кг. Варто також зазначити, що підвищення зовсім не торкнулось місцевих виробників, навпаки, фермери знаходяться у повному відчаї, тому що продажі взагалі зупинились.

Нагадаємо, за прогнозами Гідрометцентру до 13 грудня в Україні пройдуть сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Зокрема, за 10-11 грудня в столиці випала рекордна кількість опадів - 43 мм.