Вівторок, 25 вересня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

В кожній дитині побачити генія

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-11-28 12:05:50

В кожній дитині побачити генія 18 листопада в стінах БФ “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ” розпочав роботу дитячий клуб “Пізнайко”. Учасниками першої зустрічі стали першокласники, які мали нагоду познайомитись з працівниками Карітасу під час благодійної акції “Перший портфелик - 2012”.

Організувати дитяче дозвілля, познайомити їх із світом благодійництва, милосердя та любові – основне завдання, яке ми ставимо перед собою, адже саме в такому віці дитині потрібно засіяти зерна добра, допомогти пізнати світ в усіх його проявах.

15 дітей разом з своїми батьками відгукнулися на запрошення Карітасу стати учасниками клубу. Працівники цікаво організували перше знайомство дітей між собою, сприяли створенню дружньої, довірливої атмосфери. Це чудова нагода для дітей знайти нових друзів, а також весело провести свій вільний час у колі однолітків. Граючись, діти, невимушено і безпосередньо, навчалися добрим справам, активно брали участь у різноманітних конкурсах, що сприяли розкриттю їхніх здібностей, талантів і спортивних вмінь.

“Філософія роботи Карітасу полягає не тільки у отриманні одноразової допомоги. Ми хочемо підтримати дітей у їхньому самоствердженні, допомогти їм влаштувати свій відпочинок, навчати їх благодійності. Мусимо всі разом працювати на перспективу, бо вони – наші майбутні волонтери, працівники. Саме в такому дусі ми прагнемо виховувати дітей та молодь” - зазначає Наталія Козакевич, виконавчий директор БФ “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ”.

Карітас вітає ініціативу батьків, які прагнуть також знайти підтримку у вихованні дітей. За їхнім рішенням зустрічі дитячого клубу “Пізнайко” будуть проводитися двічі на місяць. Батьків цікавлять різноманітні способи виховання дітей, а спільні заняття в клубі - запорука міцних родинних стосунків.