П'ятниця, 20 квітня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Чутки про податок на продаж валюти стимулювали людей здавати валюту

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-11-23 12:10:15

Чутки про податок на продаж валюти стимулювали людей здавати валюту Українці активно позбуваються валюти, заявляють у Нацбанку. Хоча закон про податок на продаж валюти відклали, чутки про нього стимулювали людей здавати долари, йдеться в сюжеті ТСН. 

Це, а також інші заходи з валютного регулювання, збільшили приплив іноземних грошей до банків у півтора рази за тиждень, стверджують у НБУ. 

Нагадаємо, у Нацбанку сподіваються, що Рада схвалить не лише стягнення 15% за продаж валюти, а й кримінальну відповідальність для громадян за обмінні операції з міняйлами. Щоправда, у податковій службі уточнили: валютообмінні операції на “чорному ринку” на суму менше ніж 15 мільйонів гривень їх не цікавитимуть. 

Незручності для населення в даному випадку будуть мінімальними. Цей закон насамперед націлений на боротьбу зі спекулянтами. Їм буде вкрай незручно. Тому що на даний момент ми обговорюємо можливість активного залучення МВС і податкової до переслідування даних товаришів”, - зазначив голова комітету НБУ із запобігання недобросовісним валютним операціям Юрій Горшков.