Середа, 23 травня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Завдяки роботі слідчих податкової міліції Івано-Франківщини бюджету відшкодовано 3,9 млн грн збитків

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-11-22 14:30:24

Завдяки роботі слідчих податкової міліції Івано-Франківщини бюджету відшкодовано 3,9 млн грн збитків Слідчим відділом ДПС в Івано-Франківській області за десять місяців ц.р закінчено розслідування 20-ти кримінальних справ, порушених за фактами ухилення від сплати податків, з них 17-ть направлені з обвинувальним висновком до суду. Державі уже повернуто 2,7 млн грн збитків.

За рішенням суду від кримінальної відповідальності звільнено посадових осіб у двох справах у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків на суму 1,2 млн грн, у одній – внаслідок акту амністії.

З початку року у провадженні слідчих податкової міліції – 53 кримінальні справи, з яких 41 з категорії тяжких злочинів. Загальна сума завданих збитків державі складає 28,8 млн грн. З метою забезпечення відшкодування зазначених збитків у всіх кримінальних справах накладено арешт на майно.

Слідчі податкової міліції виконують покладені на них функції з розслідування справ щодо злочинів, віднесених законодавством до їх компетенції – ухилення від сплати податків, фіктивного банкрутства, тощо. Також, податківці вживають необхідні заходи для відшкодування державі завданої цими злочинами шкоди.

Джерело: ДПС в Івано-Франківській області