Субота, 20 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Подешевшання доступних іномарок, на яке очікували багато українців, не буде

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-01-25 13:45:51

Подешевшання доступних іномарок, на яке очікували багато українців, не буде Подешевшання доступних іномарок, на яке очікували багато українців, не буде. Закон про зниження мит на імпортні авто з об’ємом двигунів від 1500 кубів торкнеться лише дорогих машин та мотокараванів.

Документом, що набув чинності 23 січня, передбачається зниження мита на 1% - з 7 до 6, пише Сегодня.

Багато хто сприйняв цю новину як сигнал про зниження цін на всі іномарки, оскільки під категорію “від 1,5 літра” потрапляють дуже багато автомобілів, однак в законі йдеться про зниження мита для всіх авто з об’ємом двигуна від 3000 куб. см (наприклад, Toyota FJ Cruiser), які можуть собі дозволити тільки забезпечені люди. А ось для авто з двигунами від 1,5 і від 2,2 л мова йде тільки про мотокаравани - автомобілі-кемпінги, пояснив керівник Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

Зі свого боку один із розробників законопроекту пояснив, що мито для популярних імпортних авто залишили без змін, щоб захистити інтереси національного виробника.

Нагадаємо, на початку осені 2011 року через можливе введення спецмит на іномарки, в Україні попит на автомобілі втановив рекорд. Так, у вересні населення придбало 21,2 тис. автомобілів, що на 43% більше, ніж у вересні 2010 року, і дещо більше, ніж у серпні поточного року.