Понеділок, 22 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

За 5 років армія курців в Україні зменшилася з 14 до 10 млн осіб

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-01-13 17:30:30

За 5 років армія курців в Україні зменшилася з 14 до 10 млн осіб За останні 5 років майже 4 млн українців завдяки масштабній антитютюновій кампанії кинули палити і таким чином Україна залишила клуб найбільш курящих країн світу, перемістившись з четвертого на 24-е місце.

Як пише Корреспондент, за цей час армія курців зменшилася з 14 млн до 10 млн осіб, або з 30% до 22% населення. А споживання сигарет скоротилося на 25% - з 84 млрд до 63 млрд штук на рік.

Головним фактором, який змусив мільйони українців перейти в стан некурців, експерти називають подорожчання сигарет втричі, однак не применшують і значення антиреклами і прагнення українців до здорового способу життя. “Не курити стало модно”, - констатує голова Всеукраїнської федерації споживачів “Пульс” Наталія Бородачова.

Все в комплексі викликало в країні своєрідну ланцюгову реакцію. “Люди з більшою ймовірністю кидають курити, якщо їхні друзі, колеги, родичі або подружжя роблять те ж саме”, - резюмує завсектором контролю над тютюном Українського інституту стратегічних досліджень МОЗ Костянтин Красовський.

Джерело: ТСН