П'ятниця, 19 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

За чотири дні нового року надійшло 172 тисячі заяв від спрощенців

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-01-10 10:30:04

За чотири дні нового року надійшло 172 тисячі заяв від спрощенців Цього тижня до податкових органів України надійшло 172 118 заяв від підприємців про перехід на нову модель спрощеної системи оподаткування.

Серед лідерів – Луганська область. Там із заявами до податкової звернулися 34 тис. платників. В Донецькій області вже визначилися із відповідною категорією платника 26 тисяч „спрощенців”.

Планується, що загалом на спрощеній системі працюватимуть 1,2 млн платників.

Нагадаємо, що відповідно до внесених змін в спрощену систему оподаткування, всі платники поділяються на чотири категорії в залежності від обсягу отримуваної виручки. Прийнятну для себе категорію підприємець обирає за власним бажанням.

Ознайомитися з усіма необхідними документами щодо умов переходу на спрощену систему оподаткування, формою свідоцтва платника єдиного податку, порядком видачі свідоцтва, формою та порядком подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, а також формою розрахунку доходу за попередній календарний період можна на веб-сайті ДПС України.

Державна податкова служба просить платників не зволікати та вчасно подати заяви. Кінцевий термін їх подання – 25 січня 2012 року.