П'ятниця, 19 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Дієтологи склали список найнебезпечніших святкових страв

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-01-06 11:10:02

Дієтологи склали список найнебезпечніших святкових страв Дієтологи назвали найнебезпечніші святкові страви для людини, щоб захистити любителів поїсти від харчових та алкогольних отруєнь.

Головними в списку виявилися мандарини. За словами медиків, з цими фруктами варто бути обережнішими тим, хто страждає колітом, виразками, холециститом або гастритом. Мандарини, особливо у надмірних кількостях, чинять негативну дію на слизову оболонку кишечника і шлунку.

Лікарі радять утриматися в свята від жирного м’яса і замінити його дієтичними стравами з курки або кролика.

Також дієтологи рекомендують обмежити себе у вживанні шампанського. На їх думку, одного келиха вистачить, інакше не уникнути печії, яка може зіпсувати все свято. Фахівці попереджають, що змішувати газовані напої з міцним алкоголем також не рекомендується.

Не варто вживати багато майонезу, застерігають медики. Справа не в тому, що в ньому багато калорій, а в тому, що цей продукт дуже швидко псується, особливо у теплому приміщенні. Лікарі рекомендують або з’їдати страви з майонезом на самому початку свята, або замінювати їх салатами з рослинною олією.