Понеділок, 22 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

З демографією і освітою в Івано-Франківську все в порядку

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-01-06 12:30:43

З демографією і освітою в Івано-Франківську все в порядку В Івано-Франківську має місце стійка тенденція до збільшення кількості учнів, які відвідують навчальні заклади міста.

Як повідомив днями міський голова обласного центру Віктор Анушкевичус, в 2011 році в навчальних закладах Івано-Франківська навчалося на 700 дітей більше, ніж в попередньому році. При цьому до першого класу пішло на 100 дітей більше, ніж в 2010-му.

Як стверджує мер, радує той факт, що дошкільною освітою вдалося охопити понад 75% дітей, а практично 90% випускників загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська стали студентами вищих навчальних закладів.

«Нам вдалося зберегти добру традицію, – розповів міський голова про заходи щодо подальшого покращення ситуації в івано-франківській освіті, – безкоштовне гаряче харчування учнів 1-4 класів. Крім того, завдяки відкриттю кількох нових басейнів в нашому місті продовжуються обов’язкові уроки плавання. В свою чергу в 10 закладах позашкільної освіти сьогодні займається понад 50% івано-франківських дітей».

Автор: Сергій БІЛИЙ