Середа, 17 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

У Івано-Франківську ЄРЦ не знає, що робити з гуртожитками

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-01-05 16:30:09

У Івано-Франківську ЄРЦ не знає, що робити з гуртожитками Куди гуртожитки? Комунальна реформа у Івано-Франківську залишила у підвішеному стані близько десятка таких будинків. Донині ними опікувалися ЖЕО. Але під час передачі житлового фонду у відомство Єдиного розрахункового центру, останні їх на баланс не взяли. Тож нині будівлі фактично не мають власника.

Ситуація призвела до того, що газовики та енергетики не отримують грошей за надані гуртожиткам послуги. Адже раніше їх оплачували саме ЖЕО, а не мешканці. Однак нині у ЄРЦ переконані, що газовики та електрики мали б перейти на прямий розрахунок зі мешканцями гуртожитків. Та й спеціалістів такого профілю у них в штаті немає.

Про неможливість такого розвитку подій вже заявили місцеві газовики. На прямий розрахунок з мешканцями гуртожитків не можуть перейти тому що у цих будівлях функціонують кухні загального користування.

До з’ясування стосунків долучилися депутати. Вони мають намір провести засідання комісії з житлово-комунальних питань, на якому розглянуть проблемне питання. Нині представники більшості в міськраді схиляються до позиції ЄРЦ.

Тож якщо господарюючі сторони таки не зможуть знайти компромісу, їм у цьому обіцяють допомогти депутати. Ймовірно, примусово.