Неділя, 22 квітня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

З жовтня 2010 року клієнтами Івано-Франківського ЦНАПу стали більш як 40 тисяч осіб

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-01-05 09:30:31

З жовтня 2010 року клієнтами Івано-Франківського ЦНАПу стали більш як 40 тисяч осіб Починаючи з 6 жовтня 2010 року, коли в Івано-Франківську було відкрито Центр надання адміністративних послуг, послугами вказаної установи скористалось понад 40 тисяч людей.

Про це міський голова обласного центру Прикарпаття розповів під час відкриття в приміщенні ЦНАПу ще й обласного дозвільного центру.

Зі слів мера, наведені цифри свідчать з одного боку про високу пропускну здатність Центру, відсутність великих черг, а з іншого – про високий рівень довіри до його реєстраторів з боку населення, що є прямим наслідком прозорості його роботи.

«Як бачите, – розповів мер, – тут немає ні кабінетів, ні дверей – всі операції відбуваються прозоро, на виду у відвідувачів, що виключає корупцію і якісь закулісні домовленості».

Слід зазначити, що за прогнозами керівництва головного управління економіки ОДА, новостворений обласний дозвільний центр пропускатиме в рік щонайменш 4 тисячі клієнтів, тож очікуване загальне навантаження на ЦНАП збільшиться ще на 10%.

Автор: Сергій БІЛИЙ